Terminit «kosmetsevtika» mainiti dermatoloogias esimest korda kolm kümnendit tagasi. Kosmetsevtika või ravikosmeetika on rühm dekoratiiv-hügieenilisi vahendeid ravitoimetega. Kosmetsevtilised vahendid on suunatud erinevate dermatoloogiliste probleemide lahendamisele. Kosmeetikal on lai toime spekter, seepärast kasutakse seda nii naha profülaktiliseks hoolduseks kui ka aitab toime tulle vanuseliste muutustega, samuti on asendamatu psoriaasi, neurodermiidi ja teiste haiguste ravil.

Kosmetsevtika Jaapanist assotsieerub alati kõrge kvaliteedi mõistega. Jaapani kosmetsevtika erineb küllaltki lääne omast: erilist tähelepanu pööratakse toote kujundusele, selle peenele lõhnale ja toote pealekandmisele protseduuri ajal.

Jaapanis suhtutakse tõsiselt hea tervise, suurepärase enesetunde ja õitsva välimuse ülal hoidmisesse. Just seepärast peetakse kosmeetikatoodete välja töötamisel kinni rangetest reeglitest, mis võimaldab toota preparaate, mis loovad silmapilkset efekti.

KOSMETSEVTIKAL JAAPANIST ON KINDLAD EELISED JA TUGEVAD KÜLJED:

  • range kontroll riigi poolt kvaliteedi standardite järgimise üle;
  • kosmeetika valmistamisel kasutatakse vaid looduslikke komponenete, mineraale ja mikroelemente;
  • kaasaegne tehnika ja kosmetsevtika kaasaegsed biotehnoloogiad;
  • ebatavaliste koostisosade lisamine Jaapani kosmeetikasse: ingver, siid, pärli proteiinid;
  • konservantide, värvainete ja allergeenide täielik puudumine.

Küllatki tihti võib kuulda lauset: «Jaapanlased ei vanane». Tõusva päikese maa esindajad sõltuvata vanusest näevad alati noored ja värsked välja. Tänu Jaapani kosmetsevtikale saavad naised unikaalset võimalust pikendada oma ilu ja säilitada kauaks veetlevat välimust.

Preparaatidel Jaapanist on koostises komponendid, mis tagavad naha kaitsefunktsiooni rakulisel tasemel, mis aitab reguleerida rakkude moodustumise protsessi, samuti soodustada naha regenereerimist. Jaapani kosmeetika professionaalidelt avaldab tõelist noorendavat ja taastavat toimet.

etET