AINUS
BALTI RIIKIDES JA SKANDINAAVIAS
PROFESSIONAALNE KOSMEETIKA SARI
JAAPANIST

– loodusliku geeli baasil – madalmolekulaarse ioniseeritud plaatina, kulla ja hõbeda baasil – madalmolekulaarse hüaluroonhappe ja platsenta ekstrakti baasil

TOODETE KVALITEETI JA OHUTUST KINNITAB RAHVUSVAHELINE STANDARDIORGANISATSIOON (ISO)
LA SINCERE

Kosmeetikafirma «La Sincere» alustas oma tegevust 1992 aastal. Oma 25 tegevusaasta jooksul on ettevõtte saanud Jaapani,samuti Euroopa ja Kesk-Aasia piirkondades, professionaalsete kosmeetikatoodete turul liidrikoha. 2016 aastast on «La Sincere» tooted esindatud ka Eestis.

Idamaised nooruse ja ilu saladused kombineerituna kõrgtehnoloogiatega meditsiini ja kosmetoloogia vallas panid aluse Jaapani professionaalse kosmeetika La Sincere loomisele. La Sincere – on professionaalne, taastav ja noorendav ravikosmeetika sari, mis võitleb naha probleemidega rakulisel tasemele. Kosmeetika baasiks on looduslik geel – õrnim substants, mida võib looduses leida taimede ja elus mikroorganismide koostistes. See absorbeerib ja hoiab kinni suurt hulka vett. Tänu unikaalsetele valemitele, mis võimaldavad luua oma iseloomult inimese naha koostisele maksimaalselt lähedasi kosmeetikatoodete koostiseid, selle samaga tagades maksimaalset terapeudilist efekti.

LA SINCERE

MEIE EELISED

Meie eelised ilmnevad loomulikus nahahoolduses, pakkudes hüpoallergeenseid valemiteid teie naha eest hoolitsemiseks. Oleme samuti uhked oma toodete ökoloogilise suunitluse üle ja pakume individuaalseid lahendusi erinevatele nahatüüpidele.

MEIE PARTNERID

Meie partnerid - kogenud spetsialistid, valmis aitama teil end tundma panna ainulaadselt. Pöörduge meie partnerite poole professionaalsete nõuannete ja individuaalselt valitud protseduuride saamiseks, et avada oma ilupotentsiaali täielikult.

LA SINCERE

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

KUI TEIL ON KÜSIMUSI, ÄRGE KARTKE VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

etET