AQUA GEL REPAIR MASK

Retinooli ja plaatinaga
KÕIKIDELE VANANEVA NAHA TÜÜPIDELE
Maskil on kerge termoefekt, tänu millele toimub pooride laienemine ja aktiivsete komponentide sügav imbumine. Tagab kaitsvat ja ravivat toimet, parandab vereringet ja nahatooni, soodustab naha regenereerimist.
- Stimuleerib rakkude regenereerimist, kollageeni ja hüaluroonhappe sünteesi.
- Niisutab ja toidab intensiivselt.
- Soodustab jääklaikude korrektsiooni nahal, parandab nahatooni.
- Muudab naha pringiks ja elastseks, silub kortse.
Põhilised koostisosad: lüsoletsitiin, 1-,3-,6-keramiidid, retinoolpalmitaat, E-vitamiin, kolesterool, rosmariiniõli, maisiõli.
Kasutusjuhend: kanda 5-10 g toodet kogu näo pinnale, seejärel pesta maha sooja veega. Kasutada 1-2 korda nädalas.
AQUA GEL PLATINUM GEL MASK 5 tk x 100 gr PINGULDAVA TOIMEGA MASK hüaluroonhappe ja plaatina kolloidiga
KÕIKIDELE VANANEVA NAHA TÜÜPIDELE Noorendav mask plaatina tolmu, retinooli ja hüaluroonhappega. Elustab näonahka, tagastades sellele noorust ja värskust.
- Küllastab nahka silmapilkselt toitvate ja niisutavate komponentidega.
- On ideaalne enne «väljaminekut».
- On tugeva pinguldava toimega.
- Silub väikeseid ja sügavaid kortse.
- Modelleerib näoovaali.
- Muudab naha värskeks ja puhanuks.
Põhilised koostisosad: damaskuse roosi ekstrakt, hüaluroonhape, plaatina tolm, retinoolpalmitaat, aaloe ekstrakt, hõbeoksiid, maisiõli.
Kasutusjuhend: kanda maski puhastatud näonahale, eelnevalt eemaldades kaitsekile. Ekspositsiooni aeg on 10-15 minutit. Kasutada 2-3 korda nädalas hommikul või õhtul.
$9
AQUA GEL PT PLATINUM CREAM 45GR plaatina ja skvalaaniga KÕIKIDELE VANANEVA NAHA TÜÜPIDELE
Soodustab väikeste miimikakortsude silumist ja vähendab sügavate kortsude nähtavust, muudab naha nooreks ja veetlevaks. Käivitab naha enda kollageeni ja hüaluroonhappe tootmist, on võimsate antioksüdandiliste ja regenereerivate toimetega.
- Tõstab naha elastsust ja prinksust.
- Parandab nahatooni, taastab vahetusprotsesse epidermis.
- Noorendab aktiivselt, silub kortse.
- Neutraliseerib vabade radikaalide mõju.
Põhilised koostisosad: roosivesi, skvalaan, magusjuure ekstrakt, plaatina kolloid, arginiin, hüaluroonhape, pöökpuu pungade ekstrakt, A-, E-vitamiinid, maapähkliõli.
Kasutusjuhend: väike kogus kreemi kanda puhastatud näo-, kaela- ja dekoltee piirkonna nahala. Maksimaalset tulemust saavutatakse kasutades koos tootega AQUA GEL PT COLLOID ESSENCE.
$9
QUA GEL PT PLATINUM ESSENCE VANANEMISVASTANE ESSENTS
Peptiidne kompleks, plaatina ja hüaluroonhape – see on aktiivsete komponentide kogum, mis avaldab silmapilkset noorendavat efekti ja on prolongeeriva toimega. Käivitab loomulikku ainevahetust.
- On võimsa regenereeriva toimega, noorendab intensiivselt nahka.
- Neutraliseerib efektiivselt vabade radikaalide negatiivset toime.
- Niisutab intensiivselt, lisab toonust ja elastsust. - Tagab suurepärast lifting-efekti.
Põhilised koostisosad: roosivesi, glütserool, arginiin, plaatina, pentapeptiid-3, hüaluroonhape, pöökpuu pungade ekstrakt, E-vitamiin, magusjuure ekstrakt. Kasutusjuhend: väike kogus toodet kanda puhastatud näo-, kaela- ja dekoltee piirkonna nahale.
Maksimaalset tulmust saavutatakse kasutades koos tootega AQUA GEL PT COLLOID CREAM.
$9
AQUA GEL PLATINUM BTX SERUM 30 gr. UUS!
Sobib naha vananemisega seotud tõsiste probleemide lahendamiseks, sisaldades üliväikeseid plaatina kolloidi, Syn-Ake ja argireliin Omadused:
Vananemisvastane essents, võitlemiseks kortsude ja naha lõtvusega.
- Ühendatud Syn-Ake ja Argireliin. Sügavatele kortsudele avaldab toimet Syn-Ake ja väikestele kortsudele Argireliin. Samuti on kaitse toime.
- 2 hüalurooni liiki (Sodium hyaluronate, Hydrolized hyaluronate), Succinoyl atelocollagen muudavad naha pringiks, elastseks ja elavaks.
- Proteoglükaan (analoogne toime EGF-iga) aktiveerib fibroplaste ja kiirendab ainevahetust, mis omakorda kiirendab kollageeni ja hüalurooni moodustumist.
- Plaatina kooslus – on sarja Aqua põhiliseks omaduseks. Tasakaalustab ioone nahas ja eemaldab aktiivset hapnikku.
- 8 «ilma» - parabeenideta, lõhnaineteta, mineraalõlideta, värvaineteta, etanoolita, õlideta, silikoonõlita, fenoksüetanoolita.
Kasutusjuhend: Pärast Aqua Gel PT Colloid Essence või losjooni pealekandmist, kandke see essents mahuga umbes pool süstalt kogu näole. Probleemsetele piirkondadele kandke teistkordelt.
$9
VANANEMISVASTANE PUHASTUSGEEL rohelise savi ja hüaluroonhappega KÕIKIDELE VANANEVA NAHA TÜÜPIDELE
Roheline savi – võimsaim looduslik absorbent. Tegutsedes sügavalt poorides, puhastab intensiivselt, kontrollib naharasu eritumist ja kitsendab poore. Plaatina – neutraliseerib aktiivset hapnikku, soodustab palju sügavamat puhastust, noorendab nahka. Hüaluroonhape tagab suurepärast niisutavat ja pehmendavat toimet.
- Eemaldab meigi, puhastab poore, on antipakteriaalsete omadustega.
- Neutraliseerib vabade radikaalide toimet. - Niisutab ja pehmendab nahka pärast näopuhastust. - Loob kerge lifting-efekti.
Põhilised koostisosad: vesi, montmorilloniit (roheline savi), skvalaan, kooriv seebipuu ekstrakt, kummeli ekstrakt, hüaluroonhape, plaatina tolm, vetikad.
Kasutusjuhend: kanda väike kogus toodet hommikul ja õhtul ringjaste liigutustega näonahale. Pesta maha sooja veega.
$9
etET