Intensiivne Anti-age teraapia

Etapp №1. Meigieemaldus

Cleansing gel – Puhastusgeel

Hoiab naha loomulikku tasakaalu, niisutab ja toniseerib nahka. Puhastamist alustatakse silmade ja huulte piirkondadest, seejärel liigutakse ülejäänud näonahale. Kanda väike kogus (2 ml) toodet nahale, emulgeerida mööda nahapinge suundi kaasates dekoltee piirkonda, võtta maha niiskete käsnadega
Kanda väike kogus (2 ml) toodet nahale, emulgeerida mööda nahapinge suundi, võtta maha niiskete käsnadega.

Etapp № 2. Sügavpuhastus

Texture peel — Koorimine niisutusefektiga

Tagab naha sügavpuhastust, soodustab epidermi surnud rakkude delikaatset eemaldumist, tänu millele avaldab nahale regenereerivat ja biostimuleerivat mõju. Eemaldab vaid nõrgalt seotuid liblesid, kahjustusteta. Tähtis on märkida, et koorimine ei sisalda abrasiivaineid. Koorimine toimub preparaadi komponentide ühinemisel keratiini, seebiumiga ning preparaadi kuivamisel õhu käes massaaži teostamise momendil. Tulemusena toimub eksfoliatsioon preparaadi täieliku kokkurullumiseni. Koorimise rulluv omadus on praeguseks kõige kahjutum ja mugavam.

Kasutamine: Jaotada väike kogus geeli (2-3 ml) ühtlaselt nahale. Masseerida kergete ringjaste liigutustega abrasiivosakeste tekkeni. Seejärel  pühkida ära kuivade vatipatjadega. Abrasiivosakesed tekivad 2-3 minuti jooksul.

Etapp № 3. Ionoforees aktiivselt mõjuvate kontsentraatidega

Concentrate Essence (P) – Sea platsenta kontsentraat

Vähendab sügavate kortsude väljendust ja eemaldab täielikult väikeseid kortse. Tugeva puhastusega, hormoonidevaba preparaat ei avalda igapäevasel hooldusel süsteemset mõju organismile.

+ Lipo-lotion G — Losjoon vananevale nahale

Tungib sügavale, olles aktiivsete komponentide juhiks, võimaldab vabastada kosmeetikatoodete madalmolekulaarseid komponente.

Kasutamine: segada kokku - Kontsentraat (R) – 1 ml +  Losjoon G – 2 ml, kanda nahale ja negatiivse elektroodi (-) libistavate liigutustega töödelda nahka mööda nahapinge suundi. Või kanda kontsentraat otse nahale, ning niisutada paberkäterätti losjooniga. Ionoforeesi kestvus on 5-10 minutit.

Etapp № 4. Essentsi pealekandmine

Wrinсle essence (EX) — Essents närbuvale nahale

Kõrgelt kontsentreeritud essents kollageeniga, mille retseptuur on suunatud rakkude kaitsele ja regenereerimisele, aktiviseerib närbuva naha immuunsüsteemi. Seisab aktiivselt vastu naha bioloogilisele ja füsioloogilisele vananemisele, sisaldab fütoekstrakte, millel on hormoonide taoline ja kõrge antioksüdandiline toime. Aktiviseerib mikrotsirkulatsiooni, toidab, pehmendab ja võtab maha naha ärritusi. Jaotada 1 ml toodet näonahale ja lasta imenduda.

Etapp №5. Massaaž

Pure squal oil — Skvalaan-massaažiõli

On võimeline hoidma püsivalt kinni vett, on pehmendava, bakteriitsiidse toimega, taastab epidermise lipiidide struktuuri.

Kasutamine: 3 ml koguses õli on ideaalne sügava intensiivse massaaži teostamiseks. Pärast massaaži on soovitatav toodet mitte eemdaldada.

Etapp №6 Maski pealekandmine

Active Repair Mask — Taastav retinoolmask

Pärast maski pealekandmist nahale toimub kudede ja maski enda geelstruktuuri soojenemine kuni 20 kraadini. Mõjudes aktiivselt nahale võimendavad maski komponendid rakkude regenereerimist, tugevdavad naha stuktuuri, stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni ja rakuhingamist. Maks niisutab, parandab naha elastsust ja toonust. Seda võib kasutada nii iseseisvalt kui ka koos kontsentraatidega, tugevdades nende koostisosade mõju.

Mitte kasutada põletikuliste elementidega naha jaoks ägenemise staadiumis ja A-vitamiini allergia korral! 
Orbitaalpiirkonnale ja huultele kanda ATP lipiidgeeli ja kaitsta vatipatjadega. Kanda 15 g preparaati näonahale ja jaotada ühtlaselt kogu selle pinnale. Kaela piirkonnale kanda skvalaanõli.

+ Detox Mask – Termomodelleeriv mask (Detoks)

Tänu iseseisvalt soojenevale jaapani süsile toimub drenaaž ja toksiinide väljaviimine, tõuseb naha läbilaskvus aktiivsete ainete vastuvõtuks. Erinevalt kipsmaskidest tagab Detoks mask optimaalset rõhku nahale, selle samaga parandades nii pindmiste perifeersete soonte kui ka ka üldist vere mikrotsirkulatsiooni, suureneb kudede lümfi äravool. Tänu kompleksele mõjule (mehaanilisele, farmakoloogilisele) toimub lümfi ja vere liikumise kiirenemine, suureneb toksiinide väljaviimine, kiireneb ainevahetus kudedes. Kasutamise tulemusena saavutame suurepäraseid tulemusi: pinguldust, näoovaali modelleerumist, naha turgori ja elastsuse tõusmist ning tagajärjena paistetuste ja kortsude vähenemist.

Enne Detoks maski kantakse maski – Active repair mask või teist maski vastavalt kliendi probleemile. . Затем бинт разделить на  несколько частей по долевой (6), чтобы было возможно после нанесения Detox mask моделировать овал лица, подтягивая края бинтов. 1 и 2 часть накладывается на подбородок, 3 – на правую половину лица, 4 – на левую, 5 – на нос и 6 – на лоб.  
Kasutamine: в миске развести маску с 65-70 мл теплой воды до консистенции густой сметаны и нанести на бинты с помощью шпателя, затем подтягивать их для моделирования овала лица. После этого накрываем полотенцем и оставляем на 15-20 мин до остывания маски. Маска накладывается на все лицо, включая глаза и губы, предварительно защищенные ватными дисками!

Pärast toimet eemaldada mask ühe liigutusega alt üles ja toote jäägid eemaldada losjooniga.

Etapp №7. Protseduuri lõpetamine

ATP lipid gel – Lipiidgeel keramiididega

Rehabiliteeriv toode kahjustatud epidermaalkihiga nahale. Tagab naha struktuurelementide intensiivset taastumist, kaitseb lipiide oksüdatiivse stressi eest ja soodustab nende täiendumist. Küllustab nahka toitainetega, eemaldab kuivuse ja ärrituse. Jaotada väike kogus (1 g) toodet ühtlaselt näo- ja kaelanahale.

etET