Biorevitalisatsioon

Etapp №1. Meigieemaldus

Cleansing gel – Puhastusgeel

Universaalne toode, mida kasutatakse iga nahatüübi pindmiseks puhastuseks. Tänu looduslikele komponentidele hoiab naha loomulikku tasakaalu, niisutab ja toniseerib nahka. Puhastamist alustatakse silmade ja huulte piirkondadest, seejärel liigutakse ülejäänud näonahale. Kanda väike kogus (2 ml) toodet nahale, emulgeerida mööda nahapinge suundi, võtta maha niiskete käsnadega

Etapp № 2. Sügavpuhastus

Texture peel — Niisutusefektiga koorimine

Tagab naha sügavpuhastust, soodustab epidermi surnud rakkude delikaatset eemaldumist, tänu millele avaldab nahale regenereerivat ja biostimuleerivat mõju. Eemaldab vaid nõrgalt seotuid liblesid, kahjustusteta. Tähtis on märkida, et koorimine ei sisalda abrasiivaineid. Koorimine toimub preparaadi komponentide ühinemisel keratiini, seebiumiga ning preparaadi kuivamisel õhu käes massaaži teostamise momendil. Tulemusena toimub eksfoliatsioon preparaadi täieliku kokkurullumiseni. Koorimise rulluv omadus on praeguseks kõige kahjutum ja mugavam.

Etapp № 3. Essentsi pealekandmine

Essence SE 100 №1 Hyaluron – Hüaluroonhappe monokontsentraa

Hüaluroonhape on kilet moodustav mõjur, mis on võimeline hoidma nahas kinni suurt hulka vett, parandada naha biokeemilisi omadusi, kuna on rakkude ja kudede vahelise vastastik mõju  üheks tähtsaks vahendajaks. Stimuleerib oma enda hüaluroonhappe sünteesi, parandab efektiivselt naha toonust ja elastsust. Kanda väike kogus (1ml) toodet nahale.

või

Carefee essence (EX) — Essents kuivale nahale

Geelil põhinev toode biokeramiididega on kõrge läbiva toimega, tegutsedes koos rakuvaheliste epidermise lipiididega, taastab ning tugevdab naha lipiidset barjääri ja normaliseerib vee tasakaalu. Essentsi koostisesse kuuluv kolesterool reguleerib rakumembraanide läbilaskvust, tõstab rakkude tugevust ja eluvõimet. Essentsi komponendid pehmendavad aktiivselt, rahustavad kuiva nahka, ennetavad ketendamist ja vananeva naha kortsude fiksatsiooni. Kanda väike kogus (1ml) toodet nahale.

Etapp №4. Massaaž

Massage gel — Massaažigeel

Bioloogiliselt aktiivsete komponentide kompleks reguleerib kollageeni sünteesi, täiendab naha aminohappelist koostist ning soodustab mineralisatsiooni ja naha sügavniisutust. Geeli võib kasutada auruaparaadiga, suureneb mikrokapsuleeritud kollageeni, ekstraktide ja farmakoloogiliste koostisosade imbumise sügavus. 
Kanda 3-5 g toodet nahale ja teostada massaaži, kaasates dekoltee piirkonda. Pärast massaaži eemaldada toote jäägid niiskete vatipatjadega või puhastada nägu tootes Lipo-lotion G immutatud vatipadjaga.

või

Pure squal oil — Skvalaan-massaažiõli

On antioksüdandilise toimega, aktiviseerib vahetusprotsesse. On võimeline hoidma püsivalt kinni vett, on pehmendava, bakteriitsiidse toimega, taastab epidermise lipiidide struktuuri.  Kasutamise soovitus: 3 ml koguses õli on ideaalne sügava intensiivse massaaži teostamiseks. Pärast massaaži on soovitatav toodet mitte eemdaldada.

Etapp № 5 Maski pealekandmine

Reddure WH- Маска с гиалуроновойм кислотой и пептидами «Сила красных фруктов».

Koostisesse kuuluv barbadose kirss sisaldab rekordilist hulka C-vitamiini, A-provitamiini, rauda, magneesiumit, fosforit, kaaliumit, tagab antioksüdandilist kaitset, rahustab ja lisab nahale värskust ning toonust. Kummeli ja roosi ekstraktid stimuleerivad naha struktuuride regenereerimist ja taastumist. Hüaluroonhape ja nanopeptiidid niisutavad ja reguleerivad ainevahetust rakulisel tasemel, sundides nahka töötama nagu noores eas.

Avada kotike ja kanda mask näole ja silmade piirkonnale. Ekspositsiooni aeg on 10-15 minutit.

Etapp №6. Naha toniseerimine

Lipo-lotionG — Losjoon vananevale nahale

Jaotada väike kogus (2ml) losjooni nahale ja lasta imenduda, või pühkida nahka losjoonis immutatud vatipatjadega.

Etapp №7. Protseduuri lõpetamine

Clear Rich R — Geel kuivale nahale

Suurepäraselt tasakaalustatud koostisosad nanokompleksite koostises stabiliseerivad naharakkude funktsionaalset seisundit, tõstavad selle kaitseomadusi. Jaotada väike kogus (1g) toodet ühtlaselt mööda näo- ja kaelanahka.

etET