Immunity-boosting drink with manuka honey and collagen

Tugevda oma immuunsust ning taga särav nahk!

Collabee sisaldab 10 000 mg madalamolekulaarseid kalakollageeni peptiide ning 1000 mg haruldast Manuka mett. Kokteilile on lisatud 8 unikaalset koostisosa, mis aitavad nahka seespidiselt säravana hoida.

Eestis on esimest korda saadaval Jaapanlaste poolt palavalt armastatud organismi immuunsust tõhustavad kokteilid, mis viirustehooajal terve ja tegusana püsida aitavad. 

Joogi teevad tõhusaks unikaalsed põhikomponendid: 

 •  Kala madalmolekulaarne kollageen 10 000 mg – on tähtsaks koostisosaks nooruse ja ilu hoidmiseks. COLLA-BEE sisaldab 10 000 mg pudeli kohta. Me kasutame ohutut kõrgekvaliteedilist kalakollageeni, mida on organismil lihtne omandada.   
 • Uus-Meremaa Manuka mesi 1000 mg – toetab ilusa välimuse loomist. Manuka mett saadakse Manuka õitest, mis kasvavad vaid Uus-Meremaal. Igasse pudelisse on lisatud tervelt 1000 mg. Manuka meel on suurepärane antibakteriaalne aktiivsus ja Uus-Meremaal kasutatakse seda ravimina. See aitab kaasa naharakkude oksüdeerumise vähendamisele.
 • Mesilaspiim 100 mg – sisaldab suurt hulka looduslikke kosmeetilisi koostisosi, millesse kuuluvad 20 erinevat aminohapet, sealhulgas ka asendamatuid aminohappeid, mis on vajalikud meie naha ilu ja tervise jaoks. Samuti looduslikke toitaineid, selliseid nagu vitamiinid ja mineraalid, balansseeritud vormis naha nooruse hoidmiseks.  
 • Cvitamiin 160 mg – toetab kollageeni sünteesi. C-vitamiin on tähtsaks komponendiks kollageeni sünteesimisel. Koostises on ka B-rühma vitamiinid – B1, B2, B6.  
 • Hüaluroonhape 5 mg – asendamatu noore värske naha hoidmiseks.  
 • Elastiin 5 mg – säilitab naha toonuse. Elastiin on komponendiks, mis lisab nahale elastsuse (prinksuse), on n-ö elastseks kiuks.  
 • Keramiidid 5 mg – niisutatus ja barjääri tugevus UP. Keramiid, mis täidab keratinotsüütide vahelisi vahesid aitab nahal jääda niisutatuks. Kaitseb nahas paiknevat vett ja toetab naha seisundit, muutes selle ärritustele vastupidavaks.  
 • N-atsetüülglükosamiin 10 mg – säilitab hüaluroonhapet. 
 • N-atsetüülglükosamiin 10 mg toodab hüaluroonhapet nahas ja omab vee sisalduse olulise tõstmise funktsiooni. Võib eeldada, et sünergiline efekt hüaluroonhappega parandab vee kinnipidamist nahas.  

  Joogil on meeldiv ananassi maitse ning seda on lihtne ja mõnus tarbida. Vitamiinide- ja mineraaliderikast mee looduslikku magusust lisatakse mõõduka hapukusega ananassi maitsele. Soovitame nautida COLLA-BEE jooki igapäevaselt!

KOOSTISOSAD:

Kala kollageeni peptiid, puhastatud mesi, vedel suhkur galaktooligosahhariid, Manuka mesi, mesilaspiim, N-atsetüülglükosamiin (saadud krabidest, krevettidest), dekstriin, elastiin (saadud kalast), riisi ekstrakt, mis sisaldab keramiidi, sidrunhapet, lõhnaaine, C-vitamiin, Karamelli pigment, konservant (Na-bensoaat), hüaluroonhape, B1-vitamiin, B2-vitamiin, B6-vitamiin. 

IGA 50 ML PUDEL SISALDAB:

74 kcal
10,8 g valku
0 g rasva
8 g süsivesikuid
8 g naatriumit

Soovitav on tarbida 1 pudel päevas kuurina.

en_USEN